Svietidlá a elektroinštalačný materiál

Náš začiatok rok 2010

Internetový a kamenný obchod www.luxmarket.sk v Brezne vznikol v roku 2010 a jeho prevádzkovateľom je spoločnosť Svetlux s.r.o.

Naše rozšírenie rok 2015

Náš druhý kamenný obchod vznikol v roku 2015 v Žiari nad Hronom.

Nová predajňa rok 2021

Tretí kamenný obchod sme otvorili 1.3.2021 vo Zvolene. Predajňa vo Zvolene funguje aj ako výdajne miesto pre internetové objednávky.

Čo ponúkame?

Vždy sme sa snažili, aby náš e-shop zodpovedal aktuálnym požiadavkám zákazníka, aby bolo vyhľadávanie vždy jednoduché a intuitívne a aby sme Vám poskytli všetky informácie, ktoré sú pre výber svietidla dôležité.

Dnes už máme v našej ponuke viac ako 10 000 svietidiel určených najmä do interiéru a exteriéru. Ponúknuť Vám však vieme aj kancelárske svietidlá a osvetlenie komerčných priestorov. Náš široký sortiment svietidiel Vám pomôže rozžiariť každú miestnosť. Od podlahových a nástenných svietidiel až po stropné závesné svietidlá a stolné lampy,všetky svietidlá poskytujú dokonalé osvetlenie pre Váš domov. 

Ponúkame aj široký sortiment žiaroviek,z ktorých si môžete vybrať z rôznych tvarov, štýlov a pätíc.

Ak si chcete vytvoriť skvelú atmosféru vo svojej obývačke alebo v celom dome, z našej ponuky si vždy vyberiete.

 V súčasnosti ponúkame v našom e-shope produkty domácich, ale aj zahraničných výrobcov,ako sú Luxera,Prezent,Globo,Eglo,Rabalux,Kanlux a iné. Títo výrobcovia neustále investujú do nových dizajnov, vďaka čomu Vám môžeme pravidelne prinášať novinky, ktoré sledujú aktuálne svetové trendy.

Ak aj vy hľadáte svietidlá, lustre, alebo akékoľvek osvetlenie pre váš dom, byt, záhradu alebo svietidlá pre využitie v nejakom inom priestore, u nás si zaručene vyberiete.  Internetový obchod www.svetlux.sk pre vás skĺbil tú najširšiu ponuku svietidiel v najvyššej kvalite a výhodnej cene s odborným poradenstvom pripraveným vám kedykoľvek poradiť.